{{ langs.filter(el => el.code === propLang)[0].text}}
{{ langs.filter(el => el.code === propLang)[0].name }}
{{ lang.name }}
{{ langs.filter(el => el.code === propLang)[0].button}}

Międzynarodowa jakość

NGS Oil & Gas S.A. to uznany producent i eksporter specjalistycznych konstrukcji spawanych, zbiorników ciśnieniowych oraz elementów metalowych dla branży naftowej oraz petrochemicznej. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja konstrukcji spawanych do podwodnego wydobycia ropy naftowej Subsea, według projektów i wymagań naszych klientów.

Działamy skutecznie, terminowo i w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Wysoka jakość produktów NGS Oil & Gas S.A. została doceniona przez międzynarodowych kontrahentów a nasze konstrukcje doskonale zdają egzamin w ekstremalnych warunkach eksploatacji ropy naftowej na całym świecie.

Globalna produkcja dla branży naftowej

Konsekwentnie rozwijamy sieć międzynarodowych kontrahentów a nasze konstrukcje są montowane w instalacjach wydobywczych na całym świecie – od Skandynawii, przez Stany Zjednoczone i Kanadę aż po Brazylię.

 

Prężny rozwój działalności NGS Oil & Gas S.A zawdzięcza konsekwentnie wprowadzanym innowacjom technologicznym. Inwestujemy zarówno w rozwój parku maszynowego, jak i w doskonalenie umiejętności naszej kadry inżynieryjno-technicznej.

 

Nasze obiekty produkcyjne oraz biura znajdują się przy ul. Żwirki i Wigury 6B w Krośnie. W skład kompleksu wchodzą:

crane
Hale przeznaczone do produkcji i montażu konstrukcji spawanych z suwnicami 10 ton
industry
Hala dedykowana do obróbki mechanicznej
shot
Śrutownia i malarnia
lab
Specjalistyczne laboratorium pomiarowe
warehouse
Stanowisko do prób ciśnieniowych